ŚCIANKA WSPINACZKOWA KATOWICE – CENNIK

Wybierasz się na naszą ściankę wspinaczkową w Katowicach-Ligocie? Sprawdź nasz cennik. Możesz skorzystać z wejścia jednorazowego lub wykupić karnet w korzystnej cenie. Oprócz tego przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę zajęć indywidualnych oraz grupowych. Akceptujemy wejście na ściankę wspinaczkową z kartą MultiSport albo OK System – szczegółowe informacje znajdziesz poniżej.

WEJŚCIE JEDNORAZOWE NA ŚCIANKĘ

pn-pt
do 15:00
pn-pt
po 15:00
Weekend
Dziecko (do 12 roku życia)20 zł20 zł20 zł
Ulgowy OPEN*25 zł30 zł30 zł
Normalny OPEN*30 zł35 zł35 zł

KARNET NA ŚCIANKĘ WSPINACZKOWĄ

4 wejścia8 wejśćMiesiąc
Ulgowy110 zł211zł270 zł
Normalny129 zł246 zł315 zł

WSPINANIE SIĘ BEZ LINY – ZAJĘCIA

Zajęcia indywidualne (2x45min) do 2 osób120 zł + wejściówka
Zajęcia wprowadzające (1h) do 4 osób100 zł + wejściówka
FIT BOX Studio (wejście)*12 zł (na zajęcia personalne)

* FIT BOX Studio jest prywatną salą treningową.

POZOSTAŁE

Wypożyczenie – woreczek z magnezją5 zł
Wejście tylko na saunę20 zł
Wejście na obiekt + sauna+ 5 zł do biletu

ŚCIANKA WSPINACZKOWA – MULTISPORT (PLUS i KIDS),

OK SYSTEM

Limbo Bouldering dołączył do systemu partnerskiego Benefit oraz OK System, dzięki czemu możesz wejść na ściankę wspinaczkową, korzystając z karty sportowej. Zasady są proste:

1. System Partnerski Benefit – z użyciem karty MultiSport czas wejścia 120 minut – dotyczy tylko ścianka wspinaczkowa (z wyłączeniem infrastruktury treningowej oraz Kilter Board’a).

Akceptujemy karty Multisport Plus oraz Kids.

2. System Partnerski OK System – 15 zł zniżki dla biletu OPEN.

ILE KOSZTUJE WSPINANIE SIĘ BEZ LINY? CENNIK BOULDEROWNI

Nasza ścianka wspinaczkowa to nowoczesna, zaawansowana boulderownia, czyli obiekt, który umożliwia wspinanie się bez liny. Co to dla Ciebie oznacza? Że tak naprawdę jedyny koszt, jaki ponosisz, to ten związany z wejściem na ściankę wspinaczkową w Katowicach-Ligocie. Na początek nie potrzebujesz ani specjalistycznych butów, ani uprzęży, którą należałoby wypożyczyć za dodatkową opłatą. Jedyne, co rekomendujemy, to wypożyczenie woreczka z magnezją, jeśli nie posiadasz własnej. Dzięki niej Twój chwyt będzie pewniejszy, mocny, a tym samym przyjemność z zabawy większa. Dodatkowo w Limbo Bouldering posiadamy kawiarnię oraz sklepik, w którym możesz zakupić podstawowe akcesoria, jak tejpy, a także przekąski i napoje. O ceny dopytaj na miejscu.

*Bilety ulgowe – przysługują dzieciom od 12 do 18 r.ż., studentom do 26 r.ż., seniorzy powyżej 60 r.ż.

*Bilety OPEN – nielimitowany czas wejścia oraz korzystania z całej infrastruktury treningowej obiektu w cenie ( z wyłączeniem prywatnej sali treningowej FitBox Studio)