Ścianka wspinaczkowa – zajęcia indywidualne

Jeśli masz nieregularne godziny pracy, wolisz wspinać się w godzinach, w których w LIMBO jest mniej osób albo chcesz po prostu wspinać się sam na sam z instruktorem – zapraszamy na zajęcia indywidualne. 

Godzinę i dzień treningu dopasujesz do swoich potrzeb, tak samo jak tematykę zajęć. Popracujesz nad Twoimi słabościami, nie zaniedbując jednocześnie mocnych stron.

Interesują cię indywidualne zajęcia wspinaczkowe? Skontaktuj się z nami!

Zajęcia wprowadzające – pierwszy raz na ściance

Pierwszy raz na ściance wspinaczkowej? Nie martw się, w naszej boulderowni w Katowicach prowadzimy zajęcia wprowadzające dla osób, które jeszcze nigdy nie były na ściance lub nie wspinały się bez liny.

Podczas zajęć instruktor wyjaśni, czym jest bouldering, w jaki sposób oznaczone są problemy wspinaczkowe (drogi), a także jak się po nich bezpiecznie poruszać. I przy okazji rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości pokazując, że nauka wspinania się to nie tylko poprawa siły i sprawności, ale także doskonała zabawa.

Na zajęcia wprowadzające na ściance wspinaczkowej należy się wcześniej umówić. Mogą mieć charakter indywidualny, ale jeśli chcesz przyprowadzić rodzinę/znajomych, to warto wiedzieć, że przyjmujemy grupy do maksymalnie 4 osób. Lekcja trwa godzinę i wtedy instruktor jest do Twojej dyspozycji. Sprawdź cennik ścianki wspinaczkowej, aby dowiedzieć się, ile kosztują zajęcia.

Nauka wspinaczki dla dzieci w Katowicach

Wiesz, że w naszym obiekcie w Katowicach prowadzimy również naukę wspinaczki dla dzieci, która szybko okazuje się… świetną zabawą i sposobem na spędzanie wolnego czasu? Nasi instruktorzy wiedzą, w jaki sposób podejść do najmłodszych, a ucząc ich bezpiecznych technik, pokazują, że nie ma się czego bać. Możesz zapisać swoje dziecko na zajęcia indywidualne lub na dedykowane sekcje wspinaczkowe.