Trener personalny Katowice – Krzysiek Kwosek

Chcesz się zapisać na trening personalny w Katowicach? Zapraszam do FIT BOX Studio w dzielnicy Ligota.

Jako  trener przygotowania fizycznego organizuję zajęcia z klientami od 2014 roku. Prowadzę treningi funkcjonalne rozwijające wszechstronnie sprawność organizmu, bazujące na programie treningowym Crossfit, który koncentruje się na różnorodności i przeplata wiele dyscyplin sportowych.

Na treningach personalnych wykonujemy ćwiczenia siłowe, gimnastyczne oraz kondycyjne, które połączone świetnie rozwijają motorykę oraz ogólną sprawność. Taka forma zajęć może być sama w sobie nastawiona na określone osobiste cele i założenia lub być świetnym uzupełnieniem przygotowań pod konkretną dyscyplinę sportu.

Trening personalny dla początkujących i sportowców

Oferuję różnorodny trening personalny w Katowicach wykorzystujący ruchy funkcjonalne przeznaczony dla wszystkich, zarówno dla początkujących, aby zadbać o polepszenie stanu zdrowia oraz kondycji fizycznej, jak i zapalonych sportowców. 

Jako pasjonat sportu oraz treningu czynnie uprawiam liczne dyscypliny sportowe, między innymi trening crossfit, bouldering, wspinaczka sportowa oraz górska, skitouring, jazda na rowerze górskim mtb. Propaguję aktywny i zdrowy tryb życia i zachęcam innych do tego samego.

Aby w profesjonalny sposób pracować z klientami i  pomagać im w osiąganiu założonych sportowych celów ukończyłem liczne kursy i szkolenia z zakresu treningu oraz żywienia, m. in

  • Olympic Weightlifting oraz CrossFit Olympic Weightlifting CF Kraków – prowadzący Marek Gunia
  • Olimpic Weightlifting Ironia Bielsko Biała – prowadzący podsztanga.pl
  • Szkolenie Kettlebell Ironia Bielsko Biała – prowadzący Sebastian Gęsior
  • Kurs Instruktorski Kettlebell CF Kraków – prowadzący Leon Kledzik
  • Szkolenie Centralne CrossFit – P1 CF Kraków prowadzący Lucyna Kiszczak, Marek Gunia
  • Szkolenie wzorce Ruchowe FA Kraków – prowadzący Zuzanna Sobczak
  • Dietetyka i Suplementacja poziom I – prowadzący Jakub Mauricz

Serdecznie zapraszam na treningi 🙂