Sekcja wspinaczkowa Katowice-Ligota – treningi dla dzieci i dorosłych

Kilkuosobowe zajęcia wspinaczkowe prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Grupy dobierane są tak, żeby każdy z uczestników był na podobnym poziomie, co zapewnia zdrową dawkę rywalizacji i nieustające parcie do przodu.

Na sekcji wspinaczkowej dowiesz się:

  • jak prawidłowo przeprowadzić rozgrzewkę przed wspinaniem się bez liny,
  • nauczysz się używania każdej części buta wspinaczkowego,
  • poznasz różnicę między haczeniem i klinowaniem,
  • zobaczysz kiedy warto się skręcić, a kiedy nie.

Jeśli wszystkie te sposoby zaczną zawodzić, popracujemy nad poprawą tężyzny fizycznej, która podobno pomaga na wszystkie niedostatki… A jeśli jednak nie – wrócimy do podstaw i pokażemy Ci jeszcze inne sposoby rozwiązywania problemów na ściance wspinaczkowej.

Prowadzimy sekcje na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla dzieci jak dorosłych.

W LIMBO stawiamy na jakość, dlatego liczba osób w sekcji wspinaczkowej nie przekracza 6/8 osób. Zależy nam na tym, żeby każda osoba uczestnicząca w zajęciach wyniosła z nauki wspinaczki jak najwięcej. Treningi trwają 2 godziny, są prowadzone zawsze przez tego samego instruktora i odbywają się zawsze w te same dni i godziny.

Chcesz zapisać się na sekcję? Zapraszamy do kontaktu.

Nauka wspinaczki dla dzieci – AMOK YOUNG GUNS

Elitarna sekcja dziecięca, której celem jest wyprodukowanie wspinaczkowych cyborgów na miarę – co najmniej – Adama Ondry. Nadrzędnym celem są osiągnięcia skalne i regularny udział w zawodach. Głównym kierunkiem rozwoju jest oczywiście wspinanie się bez liny, ale dbając o odpowiednie przygotowanie motoryczne zawodników, ściśle współpracujemy z FIT BOX STUDIO

Otrzymanie powołania do LIMBO KIDS TEAM związane jest z przejściem przez wymagające testy, które z jednej strony sprawdzają możliwości fizyczne kandydatów, a z drugiej umiejętność kreatywnego wybrnięcia ze wspinaczkowych problemów. Warunkiem koniecznym utrzymania się w grupie jest obecność na treningach i nieustające zaangażowanie!

W zamian oferujemy 2 do 3 treningów wspinaczkowych w tygodniu, wyjazdy na zawody i w skały. Gwarantujemy przy tym potężny wycisk i kupę dobrej zabawy!